Як виплачують нараховані суми пільг із 1 січня 2023 року

Із 1 січня 2023 року виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу здійснюється виключно у грошовій готівковій формі органами Пенсійного фонду України.

Починаючи з нарахувань пільг за січень 2023 року, органи Фонду розраховують щомісяця до 25 числа суми пільг за поточний місяць. Згідно з відповідними розрахунками, Пенсійний фонд України формує щомісяця заявку щодо потреби в коштах на виплату пільг.

Мінсоцполітики не пізніше 2 числа місяця, що настає за місяцем нарахування пільг, за умови виділення асигнувань із державного бюджету, перераховує кошти Пенсійному фонду України.

Як Пенсійний фонд України перераховує кошти на виплату пільг – детальніше в інфографіці.

За інформацією ПФУ в Черкаській області