В області презентували міжнародний проєкт «Антракт–XVII»

Черкаський обласний художній музей презентує міжнародний проєкт «Антракт–XVII», що став уже традиційним і збирає навколо себе представників українського та світового візуального мистецтва. Організатором та незмінним куратором проєкту є відомий український художник Володимир Яковець. Виставка діє до 06 червня 2021 року.

Цього річ у виставці беруть участь майже сто митців різного віку (від 4 до 70 років). Широкою є і географія учасників: Україна, США, Канада, Франція, Бельгія, Німеччина, Австрія, Швеція, Португалія, Греція, Польща, Грузія, Білорусь, Росія, Іспанія, Японія, Китай, Малайзія, Північна Корея, Чилі, Аргентина, Колумбія, Бразилія, Іран. Художній музей традиційно стає майданчиком для культурного обміну між художниками різних країн.

Виставка представляє різноманіття жанрів та видів мистецтва: живопис, графіка, скульптура, фото, інсталяція, комп’ютерна графіка, плакат. Оригінальним наповненням експозиції є відеоарт Enzo Andres Jerez Araya (Чилі). Прикметною ознакою цієї виставки є процесуальність та різновекторність напрямків, жанрів і тем.

Проєкт «Антракт–XVII» створює єдиний простір сучасного мистецтва.

Цього року проєкт відбувається за підтримки Благодійного фонду Миколи Бабака – народного художника України, відомого на теренах Черкащини колекціонера та мецената.