На Черкащині прогнозують перший сніг

Вже п’яту добу погода на Черкащині відстає від календаря. Проте цього тижня в області похолодає, відзначає начальник обласного гідрометцентру Вітаій Постригань.

Робочий тиждень розпочався з поступового зниження температурного фону. Ще у вівторок головним творцем погоди буде антициклон «Dejan», тому температура вночі 0-5º тепла, вдень 5-10º тепла. В нічні та ранкові години утворюватимуться тумани.

З 16 листопада антициклон поступиться місцем циклону з Балтії, атмосферні фронти якого вдень проявлять себе дощами. Температура вночі 0-5º тепла, вдень 3-8º.

Вночі 17 листопада при зниженні температури повітря в холодній тиловій частині циклону очікуємо перший сніг та місцями ожеледицю. Тож водіям та пішоходам потрібно бути уважними та обережними! Температура вночі та вдень від 3º тепла до 2º морозу.

За попередніми розрахунками, з п’ятниці 18 листопада, при північно-східному процесі, очікується подальше зниження температури: вночі 2-7º морозу, вдень від 4º морозу до 1º тепла.

У будь-якому випадку, перший прояв зими на Черкащині відбувається саме у листопаді. А на скільки він виявиться тривалим – це залежить від синоптичного процесу конкретного року. Наприклад, у 2021 році перший сніг випав 24 листопада та пролежав лише 1-2 доби.

Стрічка новин