В області презентували «Гайд безбар’єрних подій»

На Черкащині презентували на загал «Гайд безбар’єрних подій». Тут зібрані рекомендації для організаторів івентів, як зробити їх приємними для усіх відвідувачів.

«Гайд» докладно розбирає все – від комунікації до інтер’єру. Його на всеукраїнському рівні представила перша леді Олена Зеленська на засіданні Ради безбар’єрності.

Додамо, «Гайд безбар’єрних подій» створено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». При підготовці посібника використовувались матеріали з «Довідника безбар’єрності» та Альбому безбар’єрних рішень.

Проєкт «живе» у двох форматах – книги, яку можна завантажувати, та у форматі розділу «Довідника безбар’єрності» – тут.

Проєкт реалізовано громадською організацією «Безбар’єрність» за підтримки спільноти «Бізнес без бар’єрів», зокрема компанії ДТЕК, у співпраці з командою київського проєкту «Кураж».