Новий грантовий конкурс на відновлення багатоквартирних будинків для громад

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України оголошує проведення відбору територіальних громад в рамках Проекту «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (HOPE)» за 2-м компонентом: «Проектування і капітальний ремонт багатоквартирних будинків, частково пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації».

Цей проект реалізується за фінансового сприяння Мультидонорського трастового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України.

Грантова угода укладена між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міжнародною асоціацією розвитку.

Яким критеріям мають відповідати органи місцевого самоврядування (ОМС), щоб брати участь у відборі, а також за якими критеріями визначатимуться учасники програми, можна дізнатися в офіційному оголошенні.

ОМС подають заявки до відповідних обласних/військових адміністрацій після чого ці адміністрації подають відповідні заявки до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. Всі заявки буде розглянуто Керівним комітетом, та відібрано до 5 територіальних громад для участі в проекті.

Отримати додаткову інформацію або відповіді на питання можна у представників Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за телефоном: (044) 351-46-72 та електронною адресою: HOPE@mtu.gov.ua. Кінцевий строк прийняття документів для участі у відборі – 10 травня 2024 року включно.