Лариса Кошова відвідала свято знань у Черкаській санаторній школі

Першого вересня у Черкаській санаторній школі відзначили відразу два свята: 60-річчя від дня її створення та свято знань із нагоди початку нового навчального року.

Привітати школярів і колектив завітала заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова та начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

«Першокласники, ви розпочинаєте новий шлях у своєму житті. Тож нехай він буде цікавим та успішним. Будьте допитливими та сміливими. Також сьогодні відповідальний день у випускників, адже перед ними стоїть завдання не тільки успішно закінчити навчальний рік, а й обрати подальшу професію. Тож сміливо крокуйте у майбутнє до своєї мрії. Шановні вчителі, бажаю міцного здоров’я і спокою, щоб ви пишалися дітьми, яких навчаєте. Усім успішного навчального року», – привітала школярів і вчителів Лариса Кошова.

Оплесками присутні провели наймолодших школярів на їхній перший урок. Цьогоріч за шкільні парти в закладі сядуть 78 першачків.

Після завершення урочистостей учні взяли участь у квесті «Україні – 30», під час якого виконували тематичні завдання та естафети.

Стрічка новин