Обласній лікарні передали чергове медичне підсилення

Апарати для ВАК-терапії та витратні матеріали передали обласній лікарні благодійники. Вони допомагають лікувати рани, які неможливо первинно закрити, та пришвидшують одужання.

– Уже стали доброю традицією ось такі відвідини нашої обласної лікарні: привезли чергове підсилення для закладу, – відзначив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Цього разу спільно з благодійним фондом «МХП – Громаді». Апарати для ВАК-терапії допомагають лікувати рани. При цьому зменшується больовий синдром у пацієнта та пришвидшується одужання – і це найголовніше. Усе відразу піде в роботу, адже лікарі вже з ними працюють.

Потреба зараз у таких пристроях ще більша. Тому лікарі обновам особливо раді.

– Дякую бізнесу, який у цей складний час знаходить ресурс для підтримки нашої медичної сфери – передової порятунку життів, а також усім благодійникам, – додав головаОВА.

Відзначимо, 11 червня БФ «МХП – Громаді» оголосив збір коштів на придбання ВАК-апаратів. Перший внесок зробив основний донор фонду – компанія МХП.