Маємо стабільно напружену ковід-ситуацію на Черкащині, – Лариса Кошова

Кількість захворювань на коронавірусну інфекцію не зменшується і переважає над кількістю осіб, які одужали. Про це на онлайн-брифінгу розповіла  заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Завантаженість ліжкового фонду теж поки що не знижується. По області – 51,3%, в Черкасах – 63,5%.

На лікуванні в області перебувають понад 16 тисяч людей. Із них у стаціонарах – 1005 пацієнтів.

«У нашій області щоденно вакцинують близько 10 тисяч осіб. Зокрема, вже вакцинувалися 96,5% працівників закладів освіти. Вакцинація здійснюється в 31 пункті щеплень і 32 центрах вакцинації. Також працюють 25 мобільних бригад», – говорить заступниця голови.

90% шкіл області вже працюють у звичному режимі. Сім із восьми закладів вищої освіти залишаються на дистанційній формі навчання.

«Єдиним засобом захисту від коронавірусної хвороби є вакцинація, адже специфічного лікування наразі не існує. Тому, щоб захистити себе та своїх близьких, необхідно звернутися в найближчий пункт щеплення або центр вакцинації і отримати свою дозу вакцини», – сказала Лариса Кошова.

Нагадаємо, в Черкаській області можна щепитися будь-якою вакциною, яка є на території України: Pfizer, AstraZeneca, Moderna, CoronaVac. Пункти щеплень та центри вакцинації можна знайти тут https://list.covid19.gov.ua/ .