«Тримаємо і розвиваємо наш медичний фронт», – Ігор Табурець

Торік в обласному кардіоцентрі провели понад 1600 оперативних втручань на серці. Це абсолютний рекорд за всі попередні роки, попри війну. Про це повідомив очільник області Ігор Табурець під час круглого столу за участі керівництва Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова Національної академії медичних наук України.

Заклад є учасником пілотного проекту МОЗ України із трансплантації. У його межах там провели вже 3 трансплантації серця.

– Це лише кілька фактів про роботу нашого кардіоцентру, – наголосив начальник ОВА. – За кожною цифрою – життя пацієнтів і робота потужного колективу. Водночас кардіологічній службі області є куди розвиватися.

Про це в деталях поспілкувались під час круглого столу його учасники. Зокрема, зробили акцент на подальший розвиток трансплантації.

– Наш план на 2023 рік – здобувати максимум нових перемог у цій сфері, – зауважив Ігор Табурець. – Тут потрібна активна позиція всіх учасників проекту. Над цим і працюватимемо. У синергії виграють усі. Передусім пацієнти.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: