#ВеликеБудівнитво: в Драбові ремонтують центральну районну лікарню

В рамках програми “Велике будівництво” в Драбівському районі реалізується проект —  «Капітальний ремонт приміщення відділення паліативної, хоспісної допомоги і реабілітації та інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства Драбівської районної ради «Драбівська центральна районна лікарня».

За результатами проведеного аукціону КНП ДРР «Драбівська ЦРЛ», вартість об’єкту будівництва – 7 992 774,00 грн. Підрядна організація – ТОВ “БВК “Альтера”. Зекономлено бюджетних коштів в розмірі 1 012 041,0 грн.

Очікувана вартість ремонту – 9 004 815,00 грн (експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації робочого проекту від 09.07.2020р. №1194/е/20).

21 липня 2020 року КНП ДРР «Драбівська ЦРЛ» підписало договір з переможцем торгів ТОВ “БВК “АЛЬТЕРА”. Джерела фінансування проекту:

Державний бюджет України (Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій) – 7  400 000,00 грн;

Місцевий бюджет – 524 372,33 грн.

За рахунок зекономлених  в період опалювального сезону коштів, які виділені районним бюджетом на оплату енергоносіїв, вдалось забезпечити доспівфінансування  в сумі 370 774,0 грн, чим зменшено навантаження на місцевий бюджет.

Роботи розпочаті згідно з умовами договору 24 липня 2020 року. Протягом вересня-жовтня цього року підрядником проведено роботи на загальну суму майже 4 млн грн., які повністю профінансовано.

Відповідно до умов договору будівельні роботи планується завершити до кінця цього року.
Реалізація проекту дасть змогу поліпшити якість надання медичних послуг.
За інформацією Драбівської РДА