В області завершують ремонт на двох ділянках М-30

Закінчується ремонт автодороги М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине на території Черкаської області. Наразі роботи з поточного середнього ремонту проводяться на двох ділянках автодороги М-30: на обході села Гродзеве, протяжністю понад 5 км та на обході села Бабанка, протяжністю майже 8 км.

Заступник Голови Укравтодору Андрій Івко разом з керівником Служби автомобільних доріг у Черкаській області Олегом Діденко 12 листопада оглянули відновлені ділянки автодороги М-30 та поспілкувалися із підрядниками, які зараз ремонтують останню ділянку автодороги державного значення.

На ділянці біля села Гродзеве наразі завершено влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на основному проїзді, тривають земляні роботи та влаштування бар’єрного огородження.

На ділянці біля села Бабанка розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття та встановлюються водовідвідні лотки.

Загалом у 2020-2021 роках відновлено 34 км автодороги М-30 на Черкащині, від початку обходу міста Умань і до межі з Кіровоградщиною.

За інформацією САД у Черкаській області

Стрічка новин