На обході Шполи ремонтують 12 кілометрів дороги Н-16

У рамках програми Президента України #ВеликеБудівництво продовжують відновлювати транспортну артерію Черкащини – автодорогу Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Тут розпочали ремонтні роботи на 12-кілометровій ділянці від закінчення обходу міста Шпола і до села Княжа через село Лозуватка.

Наразі ведуться ремонтні роботи з капітального та поточного середнього ремонтів на 12 ділянках дороги національного значення Н-16 загальною протяжністю 115,1 км у всіх районах Черкаської області.

Останній раз ділянка автодороги державного значення Н-16 капітально ремонтувалася близько 40 років тому. Вже завершили вирізання порослі та викошування трави, наразі ведуться роботи із ремонту дев’яти водопропускних труб під автодорогою. Після завершення цих робіт, вже незабаром приступимо до фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття.

Під час ремонту влаштують новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з трьох шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Також мостовики підрядної організації відновлять міст через річку Княжа у селі Княжа.

Підрядна організація: ТОВ «Автострада».

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

 

 

Стрічка новин