«Медичні оновлення запускають у закладах незворотні зміни», – Олександр Скічко

Відділення екстреної медичної допомоги працює у Черкаській міській лікарні №3. Тут провели роботи першої черги. Загалом реконструкція восьми відділень у лікарнях Черкащини запустила там незворотні зміни, переконаний голова ОДА Олександр Скічко. Зокрема, нову якість надання допомоги пацієнтам.

За рахунок коштів із державного та місцевого бюджетів на реконструкцію приймального відділення спрямували 28,4 млн грн. Традиційно відділення оснастили необхідним обладнанням. Зокрема, апаратом УЗД, комп’ютерним томографом, електрокардіографом, дифібрилятором, моніторамипацієнта тощо.

– На цих фото – оновлене відділення екстреної меддопомоги Третьої міської лікарні, – відзначає Олександр Скічко. – Воно працює 24/7. І щодоби приймає до сотні пацієнтів. Завдяки програмі Президента України #ВеликеБудівництво вперше за багато років тут зроблений сучасний ремонт. Традиційно відділення ми оснастили необхідним обладнанням. Зокрема, апаратом УЗД, комп’ютерним томографом, електрокардіографом, апаратом ШВЛ тощо.

Нині спільно з міською владою тут планують завершити другу чергу робіт у відділенні. Тоді кінцева мета проєкту буде досягнута на 100%: якнайретельніше обстеження пацієнтів у максимально комфортних умовах.