Очільник області привітав прикордонників із їхнім святом

19Прикордонники вже відзначають своє професійне свято. Урочистості сьогодні відбулися в обласній філармонії.

Хвилиною мовчання тут ушанували полеглих прикордонників. А низці вартових рубежів до свята вручили відзнаки, грамоти та премії. Зокрема, й від Черкаської ОДА. Натомість керівництво Навчального центру Держприкордонслужби України подякувало обласній владі й особисто голові ОДА за постійну допомогу й підтримку.

213– Сьогодні ми вкотре дякуємо прикордонникам за мужність і героїзм, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – До них – чи то в Оршанець, чи то на кордон – я ніколи не приїжджаю як посадовець. Винятково як їхній друг і знайомий. Дуже шкода, що серед нас сьогодні немає ще одного нашого спільного друга – Ігоря Федоровича Момота. Прикордонника й Людини з великої літери. Нашого генерала. Я досі пам’ятаю всі настанови, які він мені давав. До речі, вийшов друком додатковий наклад книги про Ігоря Федоровича. У День прикордонника, 28 травня, наші друзі доправлять їх на передову. Ми пам’ятаємо й шануємо й решту загиблих героїв. Символічно, що в ці хвилини, коли ми вітаємо наших прикордонників, на українську землю повертається наша борчиня за волю України Надія Савченко.

9Голова Черкаської ОДА передав черкаським прикордонникам вітання від Президента України Петра Порошенка. Він подякував їм за вірність країні та військовій присязі. Нагадаємо, прикордонники з Черкащини від перших днів АТО стали на захист рубежів країни.