Колективи профтехів області презентували технологічні напрацювання

Сучасно і технологічно. На Черкащині провели виставку педагогічних технологій. Традиційно вона об’єднала працівників і учнів профтехів регіону.

Тут учасники презентували професійні доробки. Зокрема, розповідали про новітні технології та їхнє впровадження в освітній процес і під час виробничої практики.

– Підготовка кваліфікованих робочих кадрів залишається незмінним пріоритетом для освіти регіону, – наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Надто зараз, у час війни. Сьогодні  спостерігаємо збільшення  попиту на робітничі професії. Саме ці фахівці будуть працювати над відновленням нашої країни в майбутньому.  Тож цей захід – гарна можливість для обміну досвідом із колегами, презентації напрацювань. Окрему увагу  ми приділили інформуванню майбутніх абітурієнтів про перспективи професій, зокрема співпраці з роботодавцями.

Опісля виставки учасники долучилися до низки воркшопів. Тут у деталях вони обговорили освітні новації. Також йшла мова про підтримку ініціатив від учнівської молоді.