На Черкащині стартує Програма з аграрного і сільського розвитку АГРО

На Черкащині стартувала п’ятирічна Програма з аграрного і сільського розвитку АГРО, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Метою програми АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Програма включає три складові:

1. Покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості шляхом реалізації таких завдань: сприяння використанню високоякісної сировини/матеріалів та передових технологій виробництва; покращення інфраструктури післяврожайної обробки, зберігання та переробки; розширення доступу до ринків збуту;

2. Вдосконалення функцій підтримки шляхом: покращення доступу до ефективної та доступної іригації; покращення доступу до джерел фінансування; вдосконалення послуг у секторі;

3. Вдосконалення нормативно-правової бази у аграрному секторі внаслідок підвищення сприятливості національного та місцевого бізнес-середовища.

Більше про Програму АГРО – на нашій сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/usaid.agro/.

Програма USAID АГРО запрошує до співпраці представників органів державної та місцевої влади, громадського сектору, товаровиробників та їх об’єднань у Черкаській області, які прагнуть розвивати та покращувати ринкову інфраструктуру задля нарощування доданої вартості сільськогосподарської продукції, створення робочих місць, в тому числі несільськогосподарського напрямку, підвищення доходів та покращення якості життя у громадах.

Наразі Програма АГРО шукає партнерів у сфері виробництва плодоовочевої та ягідної, молочної та м’ясної продукції, аквакультури, кондитерських виробів і окремих продуктів харчування.

КОНТАКТНІ ДАНІ:

Юлія Зайцева
Асистент
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)
бульвар Тараса Шевченка, 35, корпус 2, 6-й поверх
Київ, Україна, 01032