Золотоноші – 445: місто відзначає ювілей

Місто чорнобривців, «золотих» легенд і хороших людей. Золотоноша нині святкує 445 років із дня заснування. Привітали з ювілеєм містян обласні та міські владці.

До свята в Золотоноші підготували насичену програму: вже традиційний фестиваль чорнобривців, ходу у вишиванках, співочі конкурси та концерти. Окрім того, всіх частували смаколиками та заряджали хорошим настроєм.

– Золотоноша – молода, втім амбітна, вольова, квіткова, місто молодих і досвідчених, – звернувся до присутніх заступник голови Черкаської ОДА Віктор Гусак, передавши вітання містянам від очільника області Олександра Скічка. – Це місто – у фокусі уваги обласної влади. Зокрема, у межах президентської програми #ВеликеБудівництво ми вже розбудовуємо Золотоніщину.

Він додав, що на завершальній стадії будівництво критого басейну в Золотоніській гімназії. Також тут уже реалізована низка інфраструктурних проєктів: збудоване сучасне спортивне поле у школі #2, зводять інклюзивний майданчик, триває масштабний ремонт доріг, стартує реконструкція міського колектора тощо.

З нагоди свята жителів громади відзначили цінними подарунками та відзнаками.