Зелена країна: лісівники Черкащини вже висадили понад 560 тисяч сіянців

На Черкащині триває осіння лісокультурна кампанія. Лісівники вже створили 45 гектарів лісових культур. Крім того, здійснили доповнення минулорічних лісових культур на площі 361 га. Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Загалом лісівники Черкащини вже висадили 562 тис. сіянців деревних порід – дуба, сосни, модрини, горіха чорного та ін. У цілому цієї осені в держлісгоспах буде створено 83 гектари лісових культур – з доповненням висадять близько мільйона сіянців.

Лісові розсадники висіяли на площі 16 гектарів, виростили 7,7 млн сіянців основних та другорядних лісоутворюючих порід – їх вже використовують зараз при садінні та продовжать висаджувати наступної весни.
До слова, цьогоріч навесні лісівниками Черкащини вже створили лісових культур на загальній площі 764 гектари. Всього висадили 5,3 млн шт. сіянців дуба, сосни, горіха чорного, клена, липи, ялини, модрини та ін.
Для забезпечення максимальної приживлюваності сіянців у держлісгоспах використовують вологонакопичувачі, висаджують сіянці із закритою кореневою системою, створюють лісові культури механізовано.

Попри воєнний стан в державі, лісівники Черкащини роблять усе необхідне, щоб лісокультурні завдання в рамках програми Президента «Зелена країна» виконати в повному обсязі.

Стрічка новин