За графіком: в ОВА розповіли про відновлення будинку в Умані

Роботи з реконструкції будинку в Умані, куди торік поцілила ворожа ракета, відбуваються відповідно до затверджених графіків. Про це розповів перший заступник директора департаменту будівництва ОВА Юрій Дуженко.

Контроль за здійсненими роботами здійснюють, зокрема, в межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність», що діє при адміністрації.

  У нас є затверджений графік виконання робіт, – нагадав посадовець. –  Наразі підрядник дотримується встановлених термінів. 

На об’єкті продовжуються демонтажні роботи. Тут прибирають зруйновані або частково пошкоджені плити та готуються до встановлення нових. Також утеплюють другу секцію будинку, яка не постраждала від влучання російської ракети.

  Ми маємо затверджене фінансування з Фонду ліквідації наслідків ворожої агресії на цей рік, – наголосив Юрій Дуженко. – Долучається фінансово до відновлення будинку й Уманська громада. Нам важливо провести відновлення будинку якісно, тож перевірка виконаних робіт – під чітким контролем.

Нагадаємо, в області діє робоча група «Прозорість та підзвітність». У межах її діяльності здійснюють моніторинг публічних закупівель через систему Prozorro. 

Стрічка новин