Прозорість та підзвітність: в області моніторять публічні закупівлі

Публічні закупівлі відслідковують на Черкащині в межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». Так, з 21 по 28 березня у статусі «подання пропозицій» через систему Prozorro перебувають 114 тендерних пропозицій із очікуваною вартістю понад 200 тис. грн.

За звітний період орган державного фінансового контролю розпочав моніторинг процедури закупівель щодо 7 тендерних пропозицій.

Найбільш вартісними закупівлями стали замовлення капітальних ремонтів для лікарень області, придбання технологічного обладнання різного спрямування та ін.

Між тим, упродовж березня подано 30 скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Три з них – задоволено.

У деталях ознайомитися з актуальними тендерами, оголошеними в регіоні, можна у спеціальному розділі на сайті Черкаської ОВА. Аналогічні розділи є на офіційних ресурсах районних військових адміністрацій.