Як створювати проєкти у громадах: новий освітній серіал від Дія.Освіта

Активна цифровізація громад — один з пріоритетів Мінцифри. Без цього неможливий швидкий розвиток економіки та інфраструктури регіонів. Крім того, цифровізація дає змогу швидко реагувати на виклики повномасштабної війни. Тому важливо допомогти громадам створювати цифрові проєкти.

Мінцифра спільно з Українською академією лідерства, EasyBusiness та Центром економічного відновлення презентували освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах». Він складається з 13 серій та має покроковий алгоритм дій, який допоможе активній молоді змінювати громади по всій Україні. Серіал вже доступний на Дія.Освіта.

Кожна із серій описує окремий крок до реалізації змін — від теоретичних знань до  практичних порад з основ проєктного менеджменту. Під час перегляду глядачі отримають практичні поради та шаблони — від виявлення ключових проблем та потреб до пошуку оптимальних рішень, ефективного планування й управління ресурсами. А також дізнаються:

  • як виявити потреби людей навколо та знайти оптимальне рішення;
  • як шукати ресурси та фінанси для проєкту;
  • як ефективно спланувати, реалізувати й завершити проєкт;
  • як використати здобуті знання на практиці.

Переглядайте освітній серіал за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/how-to-create-projects-in-communities

Після проходження курсу зможете отримати сертифікат.

Освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах» створено для платформи Дія.Освіта з ініціативи Мінцифри та проєкту «Впливові», який реалізує ГО «Українська Академія лідерства» в партнерстві з EasyBusiness та Центром економічного відновлення і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього освітнього серіалу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Стрічка новин