Ворог завдав ракетного удару по критичній інфраструктурі Черкащини – розпочато розслідування

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни військовослужбовцями держави-агресора (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства 31 жовтня 2022 року військовослужбовці збройних сил РФ, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, здійснили черговий акт агресії – ракетний обстріл однієї з територіальних громад Черкаської області.

Унаслідок атаки пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури та низку господарських будівель, за попередніми даними тілесні ушкодження отримали 4 особи.

Ступінь тілесних ушкоджень та майнової шкоди наразі визначається.

Попередньо противником застосовано ракети «Калібр».

На місці події продовжують працювати прокурори Черкаської обласної прокуратури, слідчі та оперативники УСБУ в Черкаській області, співробітники ГУ ДСНС та ГУНП в Черкаській області.

За інформацією Черкаської обласної прокуратури