Вимушено переміщені особи на Черкащині отримують гуманітарну допомогу завдяки американський Програмі USAID КЕУ

Черкаська обласна військова адміністрація передала гуманітарний вантаж для внутрішньо-переміщених осіб. Продукти харчування, а саме понад 21 тис. упаковок міні-хлібців, – регіонального виробника. Про це інформують у Департаменті регіонального розвитку ОВА.

Допомогу передали Черкаському та Золотоніському районам, які невпинно приймають переселенців, евакуйованих з населених пунктів інших регіонів України,  де  відбуваються бойові дії та з територій, які знаходяться в окупації.

Отримання такої допомоги стало можливо завдяки американській Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ), яка залучає українські малі та середні підприємства до ініціативи, що спрямована на підтримку виробників продукції харчування. А також – завдяки співпраці Черкаської області з Дніпропетровською торгово-промисловою палатою.

У рамках ініціативи місцеве підприємство ТОВ “Дінатекс Альфа” отримало від USAID КЕУ грант на виготовлення міні-хлібців для внутрішньо переміщених осіб та центрів для тимчасового розміщення переселенців Черкаської області.

Безпосередньо координацією співпраці з USAID КЕУ та перенаправленням гуманітарного вантажу до громад Черкаського та Золотоніського районів здійснював Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної військової адміністрації та районні військові адміністрації.

У рамках подальшої співпраці незабаром заплановано передачу ще частини гуманітарного вантажу іншим громадам області для підтримки внутрішньо-переміщених осіб.

 

Стрічка новин