Виконання протиепідемічних заходів продовжується, – Сергійчук оглянув район паломництва в Умані

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук перевірив в Умані район паломництва на дотриманння карантинних обмежень та виконання заходів, які затвердила державна комісія ТЕБ та НС.

Сергій Сергійчук зустрівся із представниками правоохоронних органів, контролюючих структур.

Спільно із правоохоронцями, представниками контролюючих структур оглянули місця громадського харчування, пункти надання медичної допомоги, дотримання карантинних норм безпосередньо біля місця поховання Цадика Нахмана. Адже саме тут очікується найбільше скупчення людей.

– Важливо було поспілкуватися і з представниками ізраїльських релігійних общин. Бо це наша спільна відповідальність. Виконання доручень головного санітарного лікаря продовжується. Наразі не всі протиепідемічні заходи реалізовані на 100%. Плануємо здійснити повторний візит вже наступного тижня та перевірити готовність. Ще раз наголошу: безпека і українців, і паломників, дотримання законів України – на першому місці, – зауважив голова Черкаської ОДА.

Нагадаємо, 2 вересня в Умані відбулася спільна зустріч голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука, Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Джоела Ліона, представників правоохоронних органів та інших профільних служб.

У ході зустрічі голова Черкаської ОДА наполіг, щоб цього року, як і раніше, ізраїльська строна забезпечила в Умані присутність поліцейських та медиків. Зі свого боку область підсилила чергування та залучила додаткові ресурси.

Для оперативного реагування на скарги громадян відкрили «гарячу лінію»: 0 800 508 876.