«Маємо забезпечити дотримання законності всіма сторонами», – Сергій Сергійчук на зустрічі з Послом Ізраїлю в Умані

Сьогодні в Умані відбулася спільна зустріч голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука, Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Джоела Ліона, представників правоохоронних органів та інших профільних служб. 

«Ми з повагою ставимося до всіх релігійних конфесій і знаємо, що щороку традиційно на відзначення іудейського нового року сюди приїжджають десятки тисяч паломників. І ми завжди раді їх тут вітати! Але цього року у світі склалась надзвичайна ситуація щодо коронавірусу. Тому заради здоров’я та безпеки людей необхідно дотримуватись суворих карантинних заходів. Хочу запевнити ситуація в Умані перебуває під моїм особистим контролем. В адміністрації працюють нині над створенням єдиних правил щодо дотримання санітарно-епідеміологічних норм. Як громадянами України, так й іноземцями, які будуть перебувати в Умані в період паломництва», сказав голова Черкаської ОДА. 

Водночас пан Посол повідомив, що цього дня відвідали могилу Цадика Нахмана. 

«Побачили, що там організовано все для забезпечення порядку. Незалежно від того, скільки приїде паломників, ми хочемо впевнитися, що правила єдині для всіх. І що всі права будуть дотримані належним чином. Мали зустріч із представниками поліції, службою надзвичайних ситуацій. Розмова була конструктивною», зауважив Джоел Ліон.

У ході зустрічі Сергій Сергійчук додав, що Президент України Володимир Зеленський закликав інвесторів до співпраці, аби спільними зусиллями розвивати регіон. На Черкащині, зокрема, планують створити інвестиційну раду, що сприятиме успішному діалогу.

Нагадаємо, учора Сергій Сергійчук обговорив питання безпеки з керівником Головного управління Нацполіції в Черкаській області Михайлом Куратченком. 

Окрім цього, для оперативного реагування на скарги громадян відкрили «гарячу лінію»: 0 800 508 876.

Стрічка новин