В ОДА підписали тристоронню угоду про співпрацю
Влада, роботодавці та профспілки продовжують якісну співпрацю на Черкащині. Сьогодні в ОДА підписали тристоронню територіальну угоду про співпрацю на 2020-2025 роки. Цей документ, переконаний очільник області Роман Боднар, дозволить вийти на вищий рівень взаємодії між цими трьома гілками суспільства.
Працюватимуть за тристоронньою територіальною угодою Черкаська облдержадміністрація, обласне об’єднання роботодавців та Федерація профспілок Черкащини. Ця угода стала логічним продовженням попередньої. Втім нині її ґрунтовно допрацювали та оновили. Наступні два роки координатором виконання положень документу буде керівник обласної Федерації профспілок Петро Шевченко.
– Ми напрацьований дуже серйозний документ, – зазначив очільник ОДА роман Боднар. – Провели над ним не формальну роботу, а реально опрацьовували та вичитували його. До формування положень тристоронньої угоди залучали керівників структурних підрозділів ОДА, об’єднання роботодавців, профспілки. Особисто ознайомився з кожним пунктом, адже не хочу, щоб цей документ став ще одним з низки тих, які не виконуються та не мають реального впливу. Тут прописані фундаментальні речі, формат співпраці між, по суті, трьома основними складовими нашого суспільства: бізнесом, владою та громадою. Це ті три стовпи, на яких тримається будь-яка держава. Не перестаю наголошувати, що конструктивні взаємостосунки є запорукою розвитку держави та суспільства в цілому, підвищення рівня якості життя.
Роман Боднар додав, що підписана угода про співпрацю має на меті, перш за все, у взаємодії створити умови для підвищення якості трудового потенціалу, конкурентоздатності людей та бізнесу, ефективності дій влади.
– Якщо ми серйозно поставимося до взятих на себе зобов’язань, це означає, що три сторони – влада, роботодавці та профспілки – разом, кожен на своєму рівні отримає позитивний результат, – зауважив керманич області. – Перед нами, як органами влади, стоїть надзвичайно багато завдань. Добре, що їх розуміють і роботодавці, й профспілки. У кожної зі сторін є очікування від реалізації цієї угоди. Дослухаючись один до одного зможемо налагодити дійсно плідну роботу, яка буде на користь розвитку регіону.
Керівник Черкаського обласного об’єднання роботодавців Борис Райков стверджує, що підписаний документ відкриває нові можливості для якісної співпраці на всіх рівнях.
– Наша мета, щоб люди, які працюють на наших підприємствах відчували себе комфортно, впевнено та захищено, – додає він. – Як би не було складно, середня заробітна плата по області з 2016 року зросла майже у 2,5 рази, тобто з 3,5 тисяч гривень до 9 тисяч гривень. Це також результат нашої спільної роботи.
-
16:41«Наше здоров’я у ваших надійних руках», – Наталія Кравченко
Заслужене визнання та подяка. Медичну спільноту Черкащини вітали з професійним святом. У переддень Дня українських медичних працівників їм вручили обласні та міські відзнаки. Від імені…
16:41 -
14:37Військові та цивільні медики стали героями нової поштової марки від Укрпошти
Напередодні Дня медика Укрпошта представила новий марковий аркуш із благодійною складовою під назвою «Героїчні професії. Янголи війни». Він включає дві марки — «Медики. На полі…
14:37 -
14:22В Україні розпочали реформу центрів профтехосвіти ДСЗ, щоб збільшити підготовку фахівців за запитом бізнесу
Починаємо реформу центрів профтехосвіти Державної служби зайнятості, аби вони були сучасним навчальним простором, який допомагатиме бізнесу шукати кваліфіковані кадри. Маємо намір значно збільшити підготовку потрібних…
14:22 -
13:54В Україні вже намолочено понад 22 млн т зернових та олійних
Україні тривають жнива ранніх зернових культур. Вже зібрано понад 19 млн тонн зернових та понад 3 млн тонн олійних. Загалом обмолочено понад 5 871,9 тис.…
13:54 -
13:52Сервіс єПідприємець: як відкрити бізнес “під ключ” за однією заявою
Відкрити чи розширити свою справу можна за однією заявою, заощаджуючи час та уникнувши зайвої бюрократії. Уряд працює над створенням максимально зручних умов для започаткування та…
13:52 -
10:40Жителі Черкащини задекларували право на податкову знижку до повернення з бюджету 15,5 млн грн
Жителі Черкаського регіону поступово декларують право на податкову знижку. Податкова знижка – це можливість повернути частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб із доходів у…
10:40 -
10:17СБУ затримала диверсанта рф, який підпалював електропідстанції на Черкащині
Служба безпеки затримала диверсанта, який за завданням розвідки рф вчинив серію підпалів енергетичних об’єктів на Черкащині. Про це інформують в управлінні СБ України у Черкаській…
10:17 -
10:12Державна підтримка оздоровлення дітей: хто може отримати кошти на путівки
Держава виплачує українським родинам гроші на оздоровлення та відпочинок дітей за програмою єОздоровлення. Батьки мають змогу самостійно обрати заклад і придбати путівку. Виплата на одну…
10:12 -
09:21Пів року “Зроблено в Україні”: перша інвестиційна угода за програмою компенсацій від держави готується до підписання
Однією зі складових політики “Зроблено в Україні” є залучення інвестицій у реальний сектор — це зокрема програма компенсацій для проектів зі значними інвестиціями, компенсації за…
09:21 -
09:15Ідентифікація кожні пів року: ВПО-пенсіонери в Ощадбанку повинні підтвердити особу
Це стосується внутрішньо переміщених осіб, які були взяті на облік до 24 лютого 2022 року. Відповідне питання розглянули на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.…
09:15 -
09:11Більше вибору для учнівства: Уряд затвердив державний стандарт профільної середньої освіти
Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт профільної середньої освіти. Стандарт будуть застосовувати в академічних ліцеях (10–12 класи), закладах професійної (професійно-технічної), а також фахової передвищої та…
09:11 -
09:10Загальні бойові втрати противника станом на 26 липня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.07.24 орієнтовно склали:особового складу ‒ близько 572300 (+950) осіб ,танків ‒ 8320 (+7) од,бойових броньованих машин ‒ 16050…
09:10