В області розглянули питання зменшення заборгованості з виплати заробітної плати

Кроки для скорочення рівня заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, а також єдиного соціального внеску та обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України на підприємствах-боржниках Черкащини напрацьовують в області. Шляхи вирішення цієї проблеми винесли на обговорення під час засідання профільної комісії під головуванням першої заступниці очільника Черкащини Наталії Кравченко.

–  Ми фіксуємо значне збільшення заборгованості з виплати заробітних плат, платежів до Пенсійного фонду, а також сплати єдиного соціального внеску, – відзначила Наталія Кравченко. – Заборгованість порівняно з початком року, зросла на 25% і сягнула більше 100 млн грн.

Наразі перед нами стоїть завдання, попри воєнний стан та економічні труднощі, які є, відповідально поставитися до питання погашення наявної заборгованості, аби не допустити її ще більшого зростання.

В ОВА готові приймати конструктивні пропозиції від бюджетних установ, підприємств комунальної власності і їх засновників,  щодо врегулювання та подальшого вирішення цієї ситуації.

Стрічка новин