В області прогнозують потеплішання

Погода взяла курс на потепління. З південно-західними вітрами у наш регіон надходить більш тепле повітря. Тому вже завтра денні температури у Черкасах сягатимуть 14-16º тепла, а середньодобові температури вже до кінця тижня прогнозуються на рівні 9-11º. Про це повідомляє начальник обласного гідрометцентру Віталій постригань.

До кінця робочого тижня температура вдень 11-16º, в окремі дні 19-21º тепла, вночі 1-6º тепла

Оскільки, циклони знаходяться далеко від Черкащини, переміщуючись більш північними траєкторіями, у найближчі три доби суттєвих опадів не чекаємо.

За попередніми розрахунками, у найближчі вихідні погодну ідилію зіпсують атмосферні фронти північно-атлантичного циклону. І знову коливання температури, атмосферного тиску, посилений вітер та дощі.

За останні 30 років опалювальний сезон на Черкащині зазнав суттєвих змін. Він зменшився в середньому на 10-15 днів. Скорочення відбулося внаслідок більш пізнього переходу температури повітря через +8° у бік зниження восени та більш раннього – у бік підвищення весною.

За останні 75 років метеорологічних спостережень у м. Черкаси, найбільш рання дата переходу температури через +8º- 18 березня 1990 року, а 2 травня 1981 року – найпізніша.

 

Стрічка новин