В історичній пам’яті наша сила: на Черкащині відзначили 85-у річницю від дня народження Чорновола

Пам’ять про В’ячеслава Чорновола вшанували на Черкащині. Заходи відбулися з нагоди 85-ої річниці від дня народження відомого країнотворця.

Працівниками Черкаського обласного краєзнавчого музею організовано круглий стіл «В. Чорновол. Штрихи до портрета борця за незалежність України». Він об’єднав істориків, краєзнавців, музейників, бібліотекарів та громадськість Черкас.

– В історичній пам’яті наша сила, – наголосив під час заходу заступник очільника області Олександр Шамрай. Слова й настанови відомого країнотворця нині актуальні, як ніколи раніше. Сьогодні кожен із нас знає цінність свободи й незалежності. Дякую організаторам, що ініціюєте такі заходи та говорите про важливе.

Пам’ять про В’ячеслава Чорновола також вшанували на його батьківщині – Звенигородщині.