«Уманьпиво» – перша пивоварня в Україні, що варить пиво на сонячній енергії
Підприємство «Уманьпиво» розширює можливості, випробовує нові смаки та завжди дбає про якість. Як виготовляють знане в Україні класичне «Жигулівське», лимонади та сидри, куди експортують та з ким співпрацюють, розповіли журналістам області під час екскурсії підприємством.
З 1878 року і до сьогодні в Умані виготовляють пиво, яке знають покоління українців. З кінця 1990-х «Уманьпиво» розпочало нову віху у своїй історії. Тоді тут повністю переобладнали лінії виробництва, встановили німецьке обладнання, запровадили сучасні технології.
– Для нас головне – якість усіх інгредієнтів, технологічність у виробництві та дотримання всіх принципів традиційного німецького пивоваріння, – розповідає директор з виробництва ТОВ «Уманьпиво» Станіслав Омельчук. – Солод, вода та хміль – основа нашого пива. Багато хто замінює солод ячменем, пшеницею, кукурудзяною січкою, крохмальною патокою, аби здешевити продукцію. Втім наше пиво виробляємо відповідно до стандартів, прописаних ще Баварським законом про чистоту пива 1516 року. Спільно з німецькою Академією пивоваріння Doemens розробляємо нові рецепти, обмінюємося досвідом та проходимо німецькі аудити як у технології пивоваріння, так і з енергоефективності виробництва.
Підприємство постійно розширює асортимент, пропонуючи поціновувачам нові смаки пива, сидру, лимонаду та квасу. До знаного усіма «Жигулівського» додалася лінійка «Уманського», більш преміального «Waissburg», фруктового пива «Софіївське», сидрів, лимонадів та квасу.
– Зараз поставляємо свою продукцію не тільки по Україні, а й у десяток інших країн, – додає Станіслав Омельчук. – Зараз найбільший наш експортер – Китай. Звідти маємо великий попит, тож зараз на нашому підприємстві своєрідне велике будівництво – розширяємо складські приміщення. На китайський ринок виготовляємо пиво за німецькими стандартами, і воно не відрізняється від того, що реалізуємо в Україні. Також закуповує наше пиво та лимонади Ізраїль. Для них виготовляємо кошерне пиво за всіма стандартами. Також, звісно ж, експортуємо в Німеччину.
На підприємстві послуговуються принципом «Добре робимо – добре буде». Це стосується не лише продукції, якість якої також перевіряють у себе в лабораторії, а й технологічного процесу.
– «Уманьпиво» – сімейна справа, куди вкладаємо всю нашу увагу, – зазначає директор підприємства Ігор Кисіль. – Зараз відкриваємо наші фірмові магазини, де можна придбати продукцію. Найбільший – біля нашого підприємства в Умані. Тут можна придбати «класику» нашого виробництва, або ж нові смаки. Приміром, до свят ми підготували гарбузове та імбирне пиво. Також у нас можна замовити продукцію онлайн через сайт. Щодо виробництва, то максимально використовуємо площі, встановлюємо сонячні панелі, аби додати «зелених» потужностей виробництву. Наша пивоварня – перша в Україні, що варить пиво на сонячній електроенергії.
Пивоварня «Уманьпиво» здобула першість в Українській народній премії в номінації «Пиво 2020». За результатами XXIII Міжнародного конкурсу пива, продукція пивоварні «Уманьпиво» здобула гран-прі, 6 золотих медалей, одну срібну та почесний кубок.
-
11:46В обласному центрі триває ліквідація наслідків нічних ворожих атак
У Черкасах ліквідують наслідки дронових атак. Вибуховою хвилею тут пошкоджено, зокрема, житлову інфраструктуру: багатоповерхівку та кілька приватних будинків. Про це повідомляє начальник ОВА Ігор Табурець. …
11:46 -
07:30Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 25 січня (ОНОВЛЕНО)
Цієї ночі ворог атакував Черкащину ударними дронами. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. - Під прицілом була критична інфраструктура, - зауважив він. -…
07:30 -
16:36Нова система оцінювання: експертні команди розглянули понад 14 тисяч справ
Впровадження нової системи експертних команд оцінювання повсякденного функціонування стало важливим кроком у створенні прозорої та людиноорієнтованої моделі оцінювання функціонування людей. Вона спрямована на мінімізацію бюрократії…
16:36 -
15:44Ігор Табурець про сесію обласної ради (ПРЯМА МОВА)
Сесія обласної ради. З емоціями і не завжди конструктивом, усе ж засідання нарешті відбулось. Передовсім дякую депутатам за кожне виважене «рішення ухвалено». Зокрема, за програми,…
15:44 -
14:32Три нових договори міжмуніципального співробітництва уклали на Черкащині
Територіальні громади області продовжують налагоджувати міжмуніципальне співробітництво. З початку року ще три нових співробітництва започаткували на Черкащині між громадами. Про це інформують у департаменті регіонального…
14:32 -
14:01Власна справа: 15 000 українців зможуть взяти гранти на розвиток свого бізнесу у 2025 році
Ще 93 українці стали переможцями програми «Власна Cправа» за підсумками двадцять шостої, фінальної у 2024 році, хвилі. Вони отримають гранти на старт або розширення бізнесу…
14:01 -
13:28Підприємці отримали 43 298 кредитів на 138,4 млрд грн гарантованих державою на портфельній основі, з них у 2024 – 10 323 кредити на 35,5 млрд грн
У межах підтримки мікро, малого та середнього бізнесу в Україні з початку використання інструменту державних гарантій на портфельній основі з грудня 2020 року видано 43 298…
13:28 -
13:08Незабаром у Дії з’являться нові електронні послуги для ветеранів та родин загиблих
Відсьогодні Міністерство у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розпочали бета-тестування електронної послуги з отримання через Портал Дія статусів: особи з інвалідністю…
13:08 -
13:01“Зимова єПідтримка” через Укрпошту: хто може подати заявку на допомогу до кінця лютого 2025 року
Уряд вніс зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2024 р. № 952, розширивши список категорій громадян, які можуть отримати допомогу від держави…
13:01 -
10:58Діалог влади та бізнесу: легалізація праці та електронні послуги
Регіональна платформа “Діалог влади та бізнесу” продовжує роботу в Черкаській ОВА. Цього разу основними темами обговорення стали легалізація зайнятості та можливості електронних сервісів Пенсійного фонду…
10:58 -
10:27На Черкащині презентували маршрути послуг ментального здоров’я
Єдина екосистема – доступні послуги. У 7 пілотних територіальних громадах Черкащини представили «Маршрути послуг з ментального здоров’я у громаді». Такий інструмент з наближення послуг ментального…
10:27 -
10:16Прозорість і підзвітність: моніторинг публічних закупівель триває в області
Публічні закупівлі, оголошені через систему Prozorro, моніторять на Черкащині. Проводять цю роботу в межах діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Так, з 17 січня по…
10:16