У Свидівку знову вільний доступ до води

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко 27 квітня  зустрівся з громадою Будищанської ОТГ, старостою села Свидівок, активістами та власником земельної ділянки, на території якої з’явився “скандальний” паркан. 28 квітня паркан прибрали.

Кілька тижнів тому у селі Свидівок на прибережній території з’явився двометровий паркан довжиною 1000 квадратних метрів, який відділив водойму Дніпра від території пляжу.

– Я сам виріс в Черкасах і пам’ятаю, скільки тут  влітку завжди було відпочивальників. Це і жителі місцеві, і з обласного центру, і, навіть, з інших регіонів – говорить очільник області Олександр Скічко. – А нині ця територія у приватній власності. На якій підставі? Чому? Це питання  вимагає оперативного вивчення та рішучих дій.

Ще 15 квітня 2011 року цю земельну ділянку  приватизували. Потім двічі її перепродавали і новий власник отримав дозвіл на будівництво житлового будинку. І це на березі Дніпра, у рекреаційній зоні, де відповідно до закону не надають дозволи на житлові будівництва. Також по цій території проходить високовольтна лінія у 110 тисяч вольт.

– Розумію усю складність ситуації, в якій опинився і власник земельної ділянки, і громада, тож будемо вирішувати це питання лише у правовому полі – зазначив очільник області.

В ході розмови представники  кожної  зі сторін, розуміючи непросту ситуацію, намагалися  знайти компроміс. І перший результат перемовин не забарився. Власнику дали два дні аби прибрати паркан та повністю відкрити територію  для людей. Однак, вже на ранок 28 квітня власник земельної ділянки дотримав свого слова.

Стрічка новин