У Смілянській лікарні встановили комп’ютерний томограф (фото)

У Смілянській багатопрофільній лікарні ім. С. Бобринської встановили комп’ютерний томограф та відкрили кабінет діагностики. Обладнання придбало підприємство “Лур”, залучивши кошти урядової програми підтримки малого та середнього бізнесу “Доступні кредити 5-7-9%”. Партнером став “Банк Альянс”.

За словами голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука, така співпраця – хороший кейс для інших районів області: коли приватне підприємство підписало угоду із комунальною установою, що дозволило придбати дороговартісне обладнання та надавати якісні діагностичні послуги жителям.

– Це чудовий приклад державно-приватного партнерства, коли злагоджено спрацювали і державна структура, і приватна організація. Як результат – смілянам зможуть проводити комплексні дослідження на високотехнологічному обладнанні. Що в цілому підвищить ефективність населення регіону, – говорить Сергій Сергійчук.

Додатково в закладі створили 5 робочих місць, – розповідає в.о. головного лікаря Віктор Григор’єв.

Комп’ютерний томограф дозволить проводити різнокомплексні дослідження при онкопатологіях, патологіях головного мозку, ЛОР-органів, інсультах та ін. За словами головного лікаря, рання діагностика однозначно підвищить шанси пацієнтів на одужання.

Нагадаємо, що програмою підтримки малого та середнього бізнесу “5-7-9%” черкащани користуються вже півроку.

Позику можна отримати вже у 13 державних та комерційних банках України. У рамках програми рефінансовано кредитів на майже 4 мільярда гривень. Видано інвестиційних кредитів і позик на поповнення оборотного капіталу на  понад мільярд гривень. Програма буде розширена для середнього бізнесу, адже зараз вона діє тільки для мікро і малих підприємств.

Детальніше про програму “Доступні кредити 5-7-9%” –  на офіційному сайті 5-7-9.gov.ua.