Сергій Сергійчук розповів про результати програми “Доступні кредити 5-7-9%” (відео)

Програмою підтримки малого та середнього бізнесу “5-7-9%” черкащани користуються вже півроку. Про результати розповів голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук. 

Позику можна отримати вже у 13 державних та комерційних банках України. У рамках програми рефінансовано кредитів на майже 4 мільярда гривень. Видано інвестиційних кредитів і позик на поповнення оборотного капіталу на  понад мільярд гривень. Програма буде розширена для середнього бізнесу, адже зараз вона діє тільки для мікро і малих підприємств.

– Підприємці – одні із тих, хто є головними рушіями економіки та змін в країні. Ви не лише створюєте робочі місця, а й формуєте позитивний імідж України в цілому світі. Тому держава повинна бути надійним партнером. Одна із партнерських програм, ініціатором якої став Президент України та Уряд, – “Доступні кредити 5-7-9%”. Уже більше як півроку нею користуються черкаські підприємці, – зауважив Сергійчук. 

На Черкащині вже є успішний досвід реалізації “5-7-9%”. Один із тих, то відчув переваги кредитування на власному бізнесі, – директор СТО Юрій Лісяний. Розповідає, що саме ця програма дозволила розширити підприємницьку дяльність. Йому надали кредит на 5 років. 

Детальніше про програму “Доступні кредити 5-7-9%” –  на офіційному сайті 5-7-9.gov.ua.

Додамо, що у рамках Стратегії розвитку малого й середнього підприємництва  запускаєється із 14 вересня спільно з Черкаською Агенцією регіонального розвитку, Черкаською школою підприємництва SMRNK та Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА навчальний курс “Старт та розвиток власної справи”: https://cutt.ly/RfmSrwC.

Із метою інформування підприємців про бізнес події та заходи Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА створив сторінку у Фейсбук “Платформа для бізнесу” та Дайджест підприємця, який випускається щомісяця. 

Стрічка новин