У школах Черкащини завершився навчальний рік

Завершився черговий надскладний для нашої країни навчальний рік.

Останній дзвінок пролунав у 301 закладі загальної середньої освіти області (63 % від загальної кількості закладів).

У червні продовжити роботу планують 147 (31 %) закладів у 26 територіальних громадах області. Останніми 14 та 16 червня закінчують навчання в 11 (2 %) закладах загальної середньої освіти.

-Попри безпекову ситуацію, проблеми з електропостачанням освітня галузь області гідно протистояла викликам військового часу, надаючи якісні освітні послуги. Тому хочу подякувати кожному освітянину, батькам та дітям, які вірять у майбутнє України та її перемогу, нині здобуваючи знання та формуючи потенціал для її відновлення та розквіту, – зазначив начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

За інформацією Управління освіти і науки Черкаської ОВА