У Черкаському районі висаджують «Сади Перемоги»

Картоплею, цибулею, морквою, розсадою овочевих культур, саджанцями плодових дерев, круп’яними та зернобобовими культурами висаджують на вільних площах Черкаського району. Тутешні громади доєднуються до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги».

Ініціативу вже підтримали Корсунь-Шевченківська, Смілянська, Кам’янська міські, Мошнівська, Руськополянська, Білозірська, Степанківська, Медведівська, Сагунівська, Червонослобідська, Березняківська, Бобрицька та Балаклеївська сільські громади. Допомагають громадянам з посадковим матеріалом Чигиринська міська та Степанецька сільські громади.

Приміром, у Білозірській ТГ для «Садів Перемоги» задіяли 16 земельних ділянок. На них висадили 7 га картоплі та 3 га інших овочів. Крім того, три школи та дитячий садочок пристосували прилеглу територію на площі 3,5 га. До процесу залучені усі працівники Білозірської сільської ради під керівництвом голови Володимира Міцука, колектив Центру культури і дозвілля та освітяни громади.

– Закликаю усіх, хто ще не долучився, приєднатись до цієї ініціативи й теж посадити та посіяти городину для збільшення продуктової міці нашої держави!, – відзначила очільниця Черкаської РДА Валерія Бандурко.

 

Стрічка новин