У Черкасах пройшов благодійний “Дитя ЧЕ Concert”

Талановиті діти з усієї області виступили разом із зірками українського шоу-бізнесу в межах “Дитя ЧЕ Concert”. Захід мав благодійну мету.

Цей концерт відбувся за ініціативи та підтримки голови ОДА Олександра Скічка та його дружини Єлизавети Юрушевої, а також ГО “Сила дівчат”. Участь у ньому взяли пів сотні дітей. На одній сцені із зірками вони змогли розкрити свої таланти та допомогти новонародженим. За кошти від продажу квитків буде придбано інкубатор для новонароджених у Золотоніську багатопрофільну лікарню, а також інфузомат в обласний Неонатальний центр. 

Під час концерту талановиті діти області співали, танцювати та грали разом із зірками українського шоу-бізнесу – Артемом Пивоваровим, TAYANNA, Владом Дарвіним, TARABAROVA, Денисом Реконвальдом, OLEYNIK, дуетом TamerlanAlena, примою-балериною Катериною Кухар та прем’єром Олександром Стояновим, а також піаністом Євгеном Хмарою. Ведучими концерту стали Тимур та Інна Мірошниченки. Усі артисти виступили безкоштовно для допомоги новонародженим та підтримки юних талантів. 

Голова Черкаської ОДА наголошує: такими заходами в області задають новий тренд на благодійність. 

– Це було яскраве шоу для глядачів у залі та колосальний досвід для дітей на сцені, – зауважує Олександр Скічко. – Надзвичайно важливо також, щоб люди звикали займатися благодійністю, це має бути не винятком, а нормою. Хочеться, щоб таких заходів було більше. Ми таким чином показуємо приклад, що це можна і потрібно робити. 

За словами Єлизавети Юрушевої, такі виступи – неабияке джерело впевненості для дітей та урок благодійництва на майбутнє.

– Такі «дорослі», серйозні виступи на великій сцені разом із уже реалізованими зірками шоу-бізу дають дітям упевненість і розуміння, що в  житті немає нічого неможливого, – зазначила вона. – Ця впевненість у собі є запорукою кращого майбутнього для всіх нас. Завдяки цікавості публіки, ми повністю досягли поставленої благодійної мети. 

Стрічка новин