Минулоріч на придбання шкільних автобусів використано 97,5% субвенції для забезпечення доступу до якісного освітнього процесу

Станом на 29 грудня 2023 року місцеві бюджети витратили на придбання шкільних автобусів 971,6 млн грн із передбачених 996,6 млн грн, або 97,5% розподіленого обсягу. Про це свідчать дані звіту з виконання місцевих бюджетів.

У повному обсязі використано кошти субвенції у Вінницькій області – 51 млн грн, у Волинській області – 40,4 млн грн, у Закарпатській області – 66,1 млн грн, у Львівській області – 80,6 млн грн, у Черкаській області – 37,9 млн грн, у Чернівецькій області – 41,1 млн грн, у Чернігівській області – 28,1 млн гривень.

В інших областях відсоток використання становить понад 98%.

У 2023 році, за інформацією МОН, за рахунок коштів субвенції було заплановано придбати 546 шкільних автобусів. Станом на кінець 2023 року місцеві ради придбали 434 автобуси, з яких 27 обладнано для перевезення маломобільних груп населення.

До закладів загальної середньої освіти передано 401 шкільний автобус, з яких 22 обладнано для перевезення маломобільних груп населення, зокрема для опорних шкіл передано 164 автобуси, з яких 11 обладнано для перевезення маломобільних груп населення.

«У цьому році у державному бюджеті закладено 1 млрд грн на відновлення парку шкільних автобусів для підвезення школярів до закладів освіти. Обсяг коштів передбачено на рівні минулого року. Уряд у виготовленні автобусів перевагу надає українському виробнику та продовжує забезпечувати школярів та вчителів безпечним і доступним транспортом. Водночас Мінфін спільно з Міністерством освіти і науки роблять усе можливе для забезпечення якісного освітнього процесу та доступу до нього, особливо в умовах воєнного стану», ‒ прокоментував заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

За інформацією Міністерства фінансів України

Стрічка новин