Триває конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

З 03 вересня до 03 листопада триває конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Для участі в конкурсному відборі заявник проєкту, а це центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку, подає документи через онлайн-платформу.

Документи на участь у конкурсному відборі подаються виключно в електронному вигляді через онлайн-платформу https://sectoral.minregion.gov.ua до 17 год. 03 листопада 2020 року включно.

Телефон для довідок: (044) 207-17-21; електронні адреси: bondar@minregion.gov.uabudykoo@minregion.gov.ua.

Довідково:

Актуальні та проблемні питання конкурсного відбору у відео-записі онлайн вебінару АМУ та Мінрегіону

Відповіді на актуальні питання, що виникають при підготовці та подачі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу

Відеоінструкція “Як подати проєкт на Конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу

Презентація про Конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу

Запис відеоконференції щодо якісної підготовки документів для участі у конкурсному відборі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.