Сміла продовжила виплачувати борги, – Сергійчук

Медикам Сміли повністю виплатили заборгованість по зарплатам, на рахунки КП «ВодГео» та НАК «НАФТОГАЗ» надійшли чергові частини виплат. Про це повідомив у Telegram-каналі очільник області Сергій Сергійчук.

За словами очільника області, щоб повністю виплатити смілянським медикам заробітні плати, знадобилося сім мільйонів гривень.

«Сьогодні перерахували на рахунок КП «ВодГео» більше мільйона гривень на електроенергію. І ще мільйон  гривень перевели на рахунки НАК «Нафтогаз України», – каже Сергій Сергійчук.

14 вересня надійшла перша частина коштів на рахунки ПАТ «Нафтогаз України» – більше 2 мільйонів гривень.

Нагадаємо, голова ОДА на початку вересня мав зустріч із міським головою Сміли, секретарем ради, представниками комунальної, освітньої та медичної сфер. Тоді спільно обговорили «смілянське питання».