«Сади Перемоги»: медзаклади області підтримують продуктами

На Черкащині продовжують допомагати соціальним закладам. Зокрема, й продуктами харчування, які виростили у межах проєкту «Сади Перемоги».

Навесні до цієї благодійної ініціативи доєдналася й Черкащина. Підтримали проєкт органи місцевого самоврядування, сільгоспвиробники та громади. Нині ж результати проведеної роботи стають значною допомогою для тих, кому вона найпотрібніша.

– В умовах повномасштабного вторгнення небайдужі громадяни єднаються задля взаємодопомоги та підтримки, – відзначила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. – Українське суспільство продемонструвало свою неймовірну здатність до єднання, нашим волонтерським рухом захоплюється весь світ. Але найголовніше – ці добрі справи допомагають тим, хто цього нині потребує більше всього. Завдяки програмі «Сади Перемоги» тепер маємо нагоду допомогти громадянам, які вимушено полишили свої домівки або ж нашим соціальним закладам. Вдячна керівникам громад, які відгукнулися та підтримали ініціативу.

Овочі та фрукти цього разу передали КНП «Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер». Майже 7 тонн картоплі, буряка, моркви, капусти та яблук вистачить закладу для харчування пацієнтів протягом кількох місяців. Наталія Кравченко відзначила, що така підтримка для закладу стала можливою завдяки дієвій підтримці проєкту «Сади Перемоги» Драбівської ТГ, зокрема її селищної голови Світлани Орел.