Розрахунки черкащан за послуги теплопостачання складають 99%, за газ – 104%

Населення Черкаської області за послуги теплопостачання розрахувалось на 99 %. Всього надано послуг на суму 563,4 млн грн. Тоді як отримано оплати – 556,4 млн грн.

Про це інформує Департамент інфраструктури та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА.

Розрахунки всього за послуги теплопостачання також на рівні 99% (надано послуг на суму 795,8 млн грн., отримано оплати – 785,0 млн грн.).

Тоді як розрахунки всього за послуги з водопостачання та водовідведення на рівні 95% (надано послуг на суму 578,0 млн грн, отримано оплати – 548,5 млн грн).

Населення розрахувалось за послуги з водопостачання та водовідведення на рівні 94%.

Рівень розрахунків населення за спожитий природний газ у січні – листопаді 2020 року становить 100,4%.

За спожиту електричну енергію – 100,0% (заборгованість – 108,4 млн грн).

Нагадаємо, Уряд та міські голови дійшли згоди в питанні тарифів на тепло та гарячу воду. На сьогодні Кабмін напрацьовує заходи щодо  зняття додаткового навантаження з органів місцевого самоврядування. Але усі гілки влади мають об’єднатися, щоб захистити людей від неконтрольованого зростання тарифів. Тому питання перегляду тарифів на комунальні послуги має знаходиться на постійному контролі в тому числі і органів місцевого самоврядування.