П’ять черкащанок взяли участь у Чемпіонаті світу з бодібілдингу

П’ять спортсменок представили Черкаську область на Чемпіонаті світу з бодібілдингу, який відбувся 6-8 листопада в Іспанії. За нагороди змагались учасники з Польщі, Іспанії, Угорщини, Словакії, Бельгії та Естонії.
Марія Бурлака виборола золоту медаль та отримала абсолютну перемогу в категорії «майстер фітнес-бікіні». Також стала чемпіонкою у категорії «фітнес-бікіні до 158 см».
Олена Васільєва здобула бронзову медаль у категорії «майстер бодіфитнес».
Наталія Поперечна посіла другу сходинку п’єдесталу пошани у категорії «майстер фітнес-бікіні» та 4 місце в категорії «фітнес-бікіні до 164 см».
Інна Носоленко здобула 4 місце в категорії «фітнес до 163 см». Також на четвертій сходинці зупинилась Анна Мамотько в категорії «артистик-фітнес».
У підсумку черкащанки посіли 4 місце у загальному командному заліку національної збірної.
Підготували спортсменок тренери – Антоніна Оробець та Михайло Кисляков.
За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту