Представників бізнесу Черкащини ознайомили з податковими новаціями

Понад 40 представників бізнесу та громадських організацій підприємців області взяли участь у вебінарі щодо нововведень в податковому законодавстві. Навчання ініціювали Департамент регіонального розвитку ОДА спільно з Головним управління ДПС у Черкаській області. Вебінар провели у межах Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки.

На вебінарі фахівці ознайомили про:

  1. Новації Закону України № 1017 – IX від 01.12.2020 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій». Особливості застосування РРО для ФОП на єдиному податку .
  2. Податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця;
  3. Звітність з ЄСВ;
  4. Про відміну книги обліку доходів;
  5. Інші питання щодо податкового законодавства.

Для тих, хто не мав змоги або повторно бажає прослухати вебінар, ознайомитись з інформацією можна за посиланням: https://cutt.ly/Wj0ZKbO.

Департамент регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації й надалі буде організовувати та проводитись вебінари, семінари, круглі столи з метою підвищення обізнаності представників бізнесу та громадських організацій щодо змін в законодавстві.

Стрічка новин