Поліцейські викрили черкащанку, яка сприяла ворогу

Жінка через соціальні мережі відкрито поширювала проросійські матеріали та підтримувала агресію росії проти України.  Слідчі розслідують кримінальне провадження.

Під час моніторингу мережі інтернет працівниками кіберполіції Черкаської області було виявлено черкащанку, яка в соціальній мережі розповсюджувала публікації, в яких підтримувала агресію рф проти України та пропагувала проросійські настрої.

Під час проведення обшуку працівниками поліції було виявлено та вилучено комп’ютерну техніку з обліковим записом «прихильниці руського миру»  при огляді якого виявлено публікації про виправдання російської агресії. У скоєному жінка зізналася.

За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури фігурантці оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 436-2 КК України (Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

За інформацією ГУ Нацполіції  в Черкаській області