Підприємців Черкащини закликали зменшити споживання електроенергії у денні години

Від 25% до 50% зменшити використання електроенергії у денні години рекомендують виробникам області. Закликав скоригувати графіки використання електроенергії суб’єктами господарювання заступник очільника Черкащини Олександр Турченяк.

Зокрема, рекомендують зменшити споживання електроенергії на 25% із 07.00 до 10.00 та із 17.00 до 22.00. За можливості скоротити на 50% використання енергоресурсу з 10.00 до 17.00.

– Кожен на своєму місці боронить нашу країну, – звернувся до підприємців заступник начальника ОВА. – Розумію, що енергетичний тероризм росії, це справжній геноцид народу України. Впевнений, що навіть такі підступні дії ніколи не зламають дух українців. Тому звертаюся до керівників суб’єктів господарювання, торгівлі та громадського харчування з проханням скоригувати режим використання електроенергії до моменту відновлення потенціалу енергосистеми України. Розумію, що за економією споживання електроенергії буде зміна режиму роботи ваших підприємств та їх колективів. Однак за такими рішеннями безпечне життя наших громадян, діяльність об’єктів соціальної інфраструктури, аптек та лікарень, закладів освіти.

Водночас, у нічний час, із 22.00 до 07.00, підприємства можуть працювати зі звичним використанням електроенергії або ж навіть збільшити обсяги її використання, якщо це виправдано виробничим процесом. У разі виконання рекомендацій та за результатами моніторингу, суб’єктів господарювання можуть виключати з графіку аварійних відключень підприємств області.