Освітяни Черкащини обговорили перспективи розвитку Малої академії наук України в області

11 жовтня Комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» провів онлайн-семінар за темою «Організація роботи Малої академії наук України у 2022-2023 навчальному році».

У заході взяли участь методисти органів управління освітою, наукові керівники та педагоги області, всього 74 особи.

Мала академія наук України сьогодні – освітня система, що забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, тим самим сприяє нарощуванню наукового потенціалу, формуванню майбутньої наукової та політичної еліти країни.

Учасників семінару привітав заступник голови Черкаської ОДА Олександр Шамрай, наголосивши про цьогорічні успіхи юних дослідників Черкащини на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.

Начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський подякував присутнім за високий рівень підготовки учні-членів МАН, які достойно представили Черкащину і Україну на міжнародних конкурсах та отримали нагороди за свої інноваційні проєкти.

Директорка обласного центру роботи з обдарованими дітьми Людмила Давиденко підвела підсумки роботи територіального відділення МАН за 2021-2022 навчальний рік та окреслила перспективи розвитку і проблеми в тезах «Мала академія наук: виклики сьогодення».

У продовження заходу методисти Центру презентували оновлений сайт Національного центру «Мала академія наук України», виступили на теми «Міжнародна діяльність МАН – шанс проявити себе в міжнародному просторі», «Всеукраїнські проєкти, конкурси, олімпіади. Наукові івенти», «Консультаційне забезпечення науково-дослідницької діяльності учнів-членів МАНУ у 2022-2023 навчальному році».

За інформацією Управління освіти і науки ОДА

Стрічка новин