Освітяни Черкащини – лауреати всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»

Двоє освітянок Черкащини стали лауреатками всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2024». Про це йшлось на брифінгу в медіацентрі ОВА. 

Зокрема, друге місце в конкурсі посіла Ольга Морокова, учителька української мови та літератури, зарубіжної літератури Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Третє виборола Ніна Смірнова, вчителька образотворчого мистецтва Драбівського ліцею. А дипломанткою конкурсу стала Анна Даушкіна, вчителька географії Смілянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15». 

Як зауважив начальник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський, лауреати конкурсу пройшли довгий підготовки. Зокрема, за їхніми плечима – перемоги на рівні школи, громади, району та області. А тепер – призові першості на всеукраїнському рівні. 

– Участь у конкурсі – це про нові враження, підвищення власної професійної компетентності, – поділилася враженнями вчителька Ніна Смірнова. – Та найголовніше – це обмін досвідом із колегами та знайомство з педагогами із різних куточків країни.

Професія вчителя сьогодні надважлива. На цьому наголосила Ольга Морокова. 

– А найголовніша подяка для вчителя – вдячність учнів, – додала вона. – Конкурс додав більше впевненості. А ще – підтвердив, що наші вчителі сильні духом і незламні.

Докладніше у відео:

Стрічка новин