«Освітні можливості для майбутнього»: на Черкащині триває науково-методичний STEM-тиждень

З понеділка в області стартував регіональний науково-методичний STEM-тиждень «Освітні можливості для майбутнього». Триватиме він до кінця тижня. Про це інформують в управлінні освіти і науки ОВА.

У рамках STEM-тижня заплановано такі заходи:

• 18 квітня – «Наука – це цікаво!»;
  • 19 квітня – «Освітній STEM-проєкт»;
  • 20 квітня – «STEM-ідеї для гуманітаріїв!»;
  • 21 квітня – «Інженерія, дизайн та мейкерство!»;
  • 22 квітня – «STEM-освіта: природничо-математичний аспект».

Захід проводиться з метою об’єднання інтелектуальних зусиль педагогічного загалу області в аспекті реалізації SТЕM-орієнтованого підходу, висвітлення проблематики з питань розвитку напрямів SТЕM-освіти в регіоні, формування освітнього SТЕM-середовища з використанням інноваційних технологій, засобів та моделей освіти.

– Сьогодення об’єктивно вимагає переведення освітнього процесу на новий технологічний рівень, активізацію пошуку перспективних інноваційних й педагогічних технологій. Учасники STEM-тижня мають чудову нагоду обмінятися досвідом з цієї тети, – зазначають учасники.