Оголошено конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2021»

Другий рік поспіль громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей із синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2021».

Мета конкурсу – популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

Результати конкурсу оголосять під час фестивалю кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів», який відбудеться в травні поточного року у Скадовську Херсонської області. На захід запросять переможців та найяскравіших учасників Конкурсу для презентації своїх практик і вручення нагород.

За результатами минулорічного конкурсу надруковано Збірник, у який увійшло 50 кращих інклюзивних практик України. Збірник розповсюджено на фестивалі, що зібрав понад 200 учасників з різних куточків України.

Заповнену заявку на участь в конкурсі надсилати до 28 березня 2021 року на електронну адресу sunnydity@gmail.com.

Проєкт реалізується в рамках програми «Активні громадяни» за підтримки Британської Ради в Україні.