Очільник області привітав дітей із Святим Миколаєм (фото)

До Дня святого Миколая в освітніх закладах області з дотриманням протиепідемічних заходів відбуваються святкові заходи.

18 грудня разом з Миколаєм на свята до вихованців Черкаського навчально-реабілітаційного центру  та обласного Будинку дитини завітали голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук, заступниця Лариса Кошова та т.в.о. начальника Управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна.

Вихованці у свою чергу для гостей підготували новорічний концерт.

– І в карантин Святий Миколай приходить до діток. Сподіваюся, що разом із Божим благословенням він принесе міцне здоров’я, здійснення усіх дитячих мрій. Вірте в дива – і вони здійсняться, – привітав Сергій Сергійчук.

У будинку дитину перебувають 75 діток віком від 1 місяця до 4 років.  Нещодавно на базі закладу відкрили Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги.

У Черкаському навчально-реабілітаційному  центрі перебувають вихованці від 2-7 років. Тут перебувають діти, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку: з порушенням слуху, мовлення, зору, з розумовою відсталістю, з затримкою психічного розвитку, з порушенням опорно-рухового апарату (в легкій формі). Розвиваючі заняття в нашому закладі побудовані так, щоб в доступній ігровій формі сформувати у дітей необхідні знання і навички, розкрити їх творчі здібності, навчити їх самостійно міркувати. 

 

 

 

 

 

 

Стрічка новин